ГЕННАДІЯ ЧИЖИКОВА ПЕРЕОБРАЛИ

Від імені системи Торгово-промислових палат України вітаємо президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова з переобранням до Ради Директорів Європалати — Асоціації Європейських торгово-промислових палат.

Упродовж 2022 року Торгово-промислова палата України буде представлена в EUROCHAMBRES — єдиному органі, уповноваженому відстоювати інтереси всього європейського бізнесу.

EUROCHAMBRES є асоціацією 45 торгово-промислових палат Європи, серед яких і ТПП України. Через мережу національних і регіональних торгово-промислових палат організація представляє інтереси 20 млн компаній із усієї Європи.

Україна з 2003 року є афілійованим членом Європалати і має статус, нарівні з палатами країн Євросоюзу.

«Ми довели, що незалежно від формального членства в ЄС можна дуже тісно співпрацювати з Євросоюзом. ТПП України тісно співпрацює з європейською спільнотою в розрізі проектної діяльності. Ми реалізуємо проекти на державному рівні COSME, ERAZMUS+, HORIZON 2020. Ефективно працюємо на рівні Палат з більшістю країн ЄС. Реалізуємо програму EU4Business: Connecting Companies та проекти міжнародної технічної допомоги», — відзначив Г. Чижиков.

Також при ТПП України працює Європейський офіс, як підрозділ Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України. Європейський офіс надає консультації та супроводжує департаменти, регіональні палати та їх членів, а також підприємства малого та середнього бізнесу при налагоджені контактів з європейськими партнерами та реалізації проектів співпраці з економічної підтримки.

У країнах Європи інтереси українського бізнесу готові підтримувати Представники ТПП України в Австрії, Бельгії, Болгарії, на Балканах, Греції, Італії, Іспанії, Латвії, Литві, Північній Македонії, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Хорватії, Сербії, Угорщині, Франції, Чехії, Швейцарії та Ліхтенштейні.