Членство в палаті

Чим корисно членство у системі ТПП для Вашого бізнесу?

Членство

Як член Торгової палати Ви отримаєте  бонуси. Багато підприємців використовують свою місцеву палату як владу для пошуку продукції та послуг. Звичайно, одна з привілегій це здатність продавати бізнес для бізнесу, тому що ви матимете доступ до списку інших учасників бізнесу. У багатьох місцевих виданнях перераховані члени Торгової палати. Це також підвищує довіру до вашого бізнесу, коли ви є членом ТПП.
Торгово-промислову палату слід розглядати як вашого ділового партнера. Це цінний інструмент для будь-якого власника  бізнесу.

Розташована на півдні країни Одеська регіональна торгово-промислова палата є домом для різноманітної громади, населеної унікальними підприємствами. Ми вважаємо, що здорове бізнес-співтовариство призводить до процвітаючої спільноти. Наша місія – стати каталізатором росту та розвитку бізнесу.

Від побудови присутності вашого бренду до збільшення продажів, дізнайтеся, як ви можете використовувати своє членство для сприяння росту вашої компанії зателефонувавши за номером +380504952424 або заповніть форму зворотнього зв’язку:

Форма зворотного зв’язку
Для членства в палаті заповніть форму нижче і ми з Вами зв’яжемось  Коли Ви приєднуєтесь до системи ТПП, Ви отримуєте нові ідеї для бізнесу та доступ до величезного спектру професійних, незалежних послуг, які зосереджені на підтримці бізнесу  Чорноморська:

  • Ефективне сприяння підприємництву
  • Досвід кращих
  • Корисні бізнес-контакти
  • Просування товарів і послуг (онлайн та офлайн)
  • Публічна позиція
  • Підтримка професіоналів
  • Підвищення іміджу компанії

  Перелік документів, необхідних для вступу в члени Одеської регіональної торгово-промислової палати

  1. Заява

  2. Анкета

  3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

  4. Заповнена анкета члена ОРТПП

  5. Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (ПДВ)

  Всі документи необхідно засвідчити печаткою підприємства