СПІКЕРИ «ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ — 2030»

Під час форуму обговорювали найважливіші теми розвитку Національної системи кваліфікацій

Керівництво ТПП України взяло участь у дискусії про розвиток та гармонізацію системи професійних та освітніх кваліфікацій.

ДЕЛЕГАЦІЯ ПАРЛАМЕНТАРІВ З АЗЕРБАЙДЖАНУ

У Торгово-промисловій палаті України відбулась зустріч делегації азербайджанських депутатів на чолі із заступником голови партії «Єні Азербайджан» (Yeni Azərbaycan Partiyası) – керівником Центрального апарату Таїром Будаговим із Геннадієм Чижиковим.

УКРАЇНУ ТА ЕСТОНІЮ ОБ’ЄДНУЄ ПОЛІТИКА

Естонія — світовий лідер з цифровізації і важливий партнер України на міжнародному фронті

Про нові можливості співпраці між українським та естонським бізнесом говорили Президент Торгово-промислової палати України

Е-СЕРТИФІКАТИ ПОХОДЖЕННЯ ТОВАРУ

Торгово-промислова палата України інформує, що з грудня 2021 року торгово-промислові палати в Україні починають видачу непреференційних сертифікатів походження товару (англійською мовою) в електронному вигляді (е-сертифікат).

НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ПОСОЛ ГРУЗІЇ В УКРАЇНІ

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков зустрівся з новим Послом Грузії в Україні

Новопризначений посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі та президент ТПП України Геннадій Чижиков

БІЗНЕС, ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО

Представники ТПП України взяли участь в обговоренні питань дотримання прав людини у бізнес-середовищі, в рамках дослідження Фонду «Демократичні Ініціативи» (Democratic Initiatives Foundation) на замовлення Програми розвитку ООН в Україні (UNDP).

БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНИ ТА ЄГИПТУ

Надзвичайний та повноважений посол Єгипту в Україні Айман Елгаммал обговорив з президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим проведення бізнес-форуму

Єгипет – головний торговельний партнер України в Африці.

СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ ТА ІСПАНІЇ

Онлайн-засідання «Презентація регіонального потенціалу України та Іспанії» за участі дипломатів та президентів регіональних палат України та Іспанії відбулось 26 листопада.

Іспанія утримує позиції одного із ключових партнерів України в ЄС.

ЗАСІДАННЯ РАДИ З ПИТАНЬ КАРНЕТІВ АТА

22-23 листопада 2021 року у м. Дубай відбулося засідання Всесвітньої Ради з питань карнетів АТА Міжнародної торгової палати, у якому взяв участь Директор Дирекції забезпечення функціонування системи карнетів АТА Торгово Промислової Палати України.

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ З ICC

Президент ТПП України Геннадій Чижиков зустрівся з президентом Міжнародної торгової палати (ICC) Джоном Дентоном під час XII Всесвітнього конгресу торгових палат у Дубаї

Геннадій Чижиков наголосив, що ТПП України високо цінує участь.