БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

СЕРТИФІКАТ
ПОХОДЖЕННЯ

Вигідно для представників малого та середнього бізнесу.

Сертификация
Зателефонуйте нам
Зовнішньоекономічна діяльність

Що таке сертифікат походження?

Сертифікат походження – офіційний документ, який підтверджує, що товари/послуги вироблені/виконані в країні походження.

Країна походження – країна, де товари/послуги були повністю виготовлені/виконані або піддані достатній обробці/переробці.

Чому Вам вигідно звертатися до нас?

  1. Зразки печаток та підписів наших експертів, легалізовані у встановленному порядку та надані до митних органів більш ніж 40 країн світу.
  2. За кожним вашим замовленням закріплюється персональний експерт, якій допомогає у процессі експертизи і завіряє особистим легалізованим підписом сертифікат походження по завершенню експертизи;
  3. Налагоджена можливість віддаленої роботи по всій України.
  4. Більш 25 років досвіду проведення експертиз походження товарів та послуг.

ВАШІ ВИГОДИ:

Найкраща ціна

Ціна на Вашу продукцію буде більш конкурентноспроможною, якщо ви експортуєте товар з сертифікатом преференційного походження. Дізнайтесь більше...

Безпечні розрахункі

Експортер гарантовано отримує гроші після відвантаження, надавши сертифікат походження в банк при розрахунках по зовнішньоекономічному контракту.

Довіра контрагентів

Сертифікат дає виробнику та експортеру товару переваги, тому що доводить його відповідність критерiям походження, встановленим міжнародними правилами.

Хто може видавати
сертифікат походження?

Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.97 № 671/97-ВР в Україні уповноваженим органом з видачі сертифікатів походження є торгово-промислові палати.

Для чого потрібен сертифікат?

ДЛЯ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ

Сертифікат походження застосовується під час митного оформлення товару в країні імпорту, та є підставою для надання суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності преференції по сплаті митних зборів.
Митна декларація

ДЛЯ БАНКІВ

Сертифікат походження часто вказується в переліку документів які продавець повинен буде надати в банк, щоб отримати гроші по акредитиву.

ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ КОНТРАГЕНТІВ

Зарубіжні партнери часто запрошують сертифікати походження для того, щоб переконатися, що товар має Українське походження та відповідає критеріям встановленим відповідними Правилами.

ВАЖЛИВІ ЗАПИТАННЯ

Ознайомтесь з відповідями експертів.
Тарифи на проведненя експертизи обговорюються при заключенні договара. Скачати зразок договора з додатком про тарифи

Якщо Ви звертаєтесь вперше, необхідно оформити договір з додатком про тарифи. У подальшому, перед початком кожної експертизи, подається тільки  заявка-декларація завірена печаткою та підписом уповноваженої особи.  Заявка -декларація є підставою для проведення робіт з визначення країни походження товарів/послуг.

За для проведення експертизи походження товару необхідні документи, що підтверджують факт походження товару та документи, що підтверджують факт експорту.
Більш детальну інформацію дивіться у переліках:

  1. Перелік документів для отримання сертифікату походження;
  2. Перелік документів для отримання сертифіката вільного продажу.

Для прискорення процесу проведення експертізи можно надати скан копії документів онлайн, але остаточно замовник подає оригінали документів або їх копії, які повинні мати:

– напис «Згідно з оригіналом», засвідчений печаткою підприємства, що пред’являє документ;

– підпис представника, що робить напис, його прізвище.

Міжнародна практика безпечних розрахунків

Стандартним інструментом розрахунків за зовнішньоекономічними угодами на більшості міжнародних ринків є АККРЕДИТИВ. При використанні цого інструменту істотно знижуються ризики як для покупця, так і для продавця,  які при цьому контролює банк. Узгоджуйте текст акредитиву на етапі обговорення контракту, при отриманні грошей з допомогою сертифіката походження. 

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть поля форми, завантажте скан або фото заявки у наступних форматах: pdf, jpg, jpeg, tiff. Відправте нам заповнену форму. Якщо виникнуть будь які питання , замовте консультацію експерта. Ми Вам допоможемо.

 08:00 – 17:00

Документи в електронному вигляді  можно надсилати  на
наш e-mail: certif@chornomorskchamber.od.ua
або користатися ресурсом ТПП України для оформлення заявок онлайн:

УПРАВЛІННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ

Aдреса: 68002 Україна, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Перемоги 18а/1, кабінет 1
E-mail : certif@chornomorskchamber.od.ua

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

Управління сертифікації та експертизи надає широкий спектр послуг щодо надання консультаційої та експертної допомоги та видачі відповідних сертифікатів походження товарів:

Кожен сертифікат походження – це документ суворої звітності якій має свій реєстраційний номер. Заповнюється на захищених бланках суворої звітності. Термін дії до 12 місяців.

Визначення походження

Проведення експертиз походження товару, підтвердження отримання товаром статусу походження. Надання сертифіката та висновку про походження товару.

Підтвердження походження

Видача «замінного сертифіката» на підставі сертифіката засвідченого в іншій країні.

Визначення коду товару

Визначення коду згідно з УКТ ЗЕД та класифікаторами інших країн. Класифікація товарів відповідно до вимог Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (та класифікаторів інших країн), оформлення висновку.

Консультації усні та письмові

Надання усних або письмових відповідей на конкретні запити клієнтів щодо розуміння та застосування положень та умов угод про вільни торгівлі між Україною та ЄС, Чорногорією, ЄАВТ тощо.

Для перевірки факту видачі доступні сертифікати видані з 01.01.2018г.

ПЕРЕВІРКА ФАКТУ ВИДАЧІ СЕРТИФІКАТА ПОХОДЖЕННЯ

На цьому порталі Ви можете переконатися в тому, що сертифікат походження дійсно був виданий однією з торгово-промислових палат в Україні.

Які бувають форми сертифікатів походження?

Форма сертифіката походження залежить від Правил походження та країни імпорта. Підтвердження походження українських товарів і видача сертифікатів походження при експорті товарів здійснюються за такими формами:

Загальна форма

Форма сертифіката походження — видається на всі товари, українського походження, при експорті в країни, з якими не укладені угоди про вільну торгівлю, та коли  товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту. 

ст 1

форма Ст-1

Преференційний сертифікат походження форми Ст-1 видається на товари, які задовольняють умовам “Правил визначення країни походження товарів”, затверджених Рішенням Ради глав урядів СНД. 

У-1

форма У-1

Сертифікат походження У-1 застосовується в межах митної території України у випадках, коли необхідно підтвердити українське походження товарів  під час здійснення підприємницької діяльності.

сертификат происхождения

форма А

Преференційний сертифікат походження форми А — видається на товари українського походження, що експортуються до США та Японії, які надали українськім товарам можливість скасування або зниження мита у рамках Генеральної Системи Преференцій.

EUR M

Форма EUR-1 cерія M

Сертифікат походження форми EUR-1 серії М оформюється на товари українського походження при експорті до Республікі Македонія згідно Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною.

Сертифікат походження до Мексиканських Сполучених Штатів

Сертифікат надається для підтвердження українського походження товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів, та мають преференції при експорті з України.

Сертифікат вільного продажу

Сертифікат вільного продажу підтверджує, що товар вільно без обмежень продається на території країни-експортера.

Сертифікат походження послуг

Сертифікат застосовується для підтвердження того, що послуга  виконується українськими юридичними та фізичними особами підприємцями (резидентами)  на митній терирорії України або за її межами.

НАШІ КЛІЄНТИ

У НАС ТАКОЖ ЗАМОВЛЯЮТЬ:

Висновок про код УКТ ЗЕД

Визначаэмо відповідності товарів певному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД. Результати експертизи оформляються у вигляді експертного висновку на фірмовому бланку ТПП

Акт експертизи

Акт експертизи

Акт експертизи потрібен для надання претензії у випадках розходження між фактичною якостью та кількістью продукції та зазначеною у контракті. Наприклад: порушенням пакування, недостача та інш.

Сертифікат якості

Визначаємо якості продукції органолептичним, вимірювальним, лабораторним (відбір проб) методом.

Вантажна митна декларація

Письмова заява, яка містить у собі відомості про товари та інші предмети й транспортні засоби, мету їх переміщення через митний кордон України або відомості про зміну митного режиму щодо цих товарів, а також інформацію, необхідну для здійснення митного контролю, митного оформлення, ведення митної статистики, нарахування митних платежів.

Експертний висновок

Експертний висновок необхідний для рішення зовнішньоекономічних та внутрішньогосподарчих спорів і претензій.

Завірений преклад

Перекладаэмо з будь-якої мови. Завіряємо переклад нотаріально, апостиль, ТПП.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА

Виникли запитання? Наші експерти дадуть відповіді. Заповніть форму, ми Вам передзвонимо.

ВІДГУКИ

Follow Us

kingshead barber shop, 3958 Sundown Lane, Austin TX 78736
512-555-0194 | info@kingsheadbarber.com