Відпочинок в Чорноморську

Чорноморськ це колишній Іллічівськ.

Чорноморськ (до 18 лютого 2016 року Іллічівськ) – молоде і перспективне місто-курорт по праву вважається перлиною одеського узбережжя. 12 кілометрів безкоштовних муніципальних пляжів у поєднанні з компактною і зручною інфраструктурою гарантують туристам незабутній відпочинок в Чорноморську. У літній сезон середня температура повітря становить + 22 + 32 ° C, дощі рідкісне короткочасне явище, море подарує прохолоду. 

Пляжі Чорноморська єдині в країні, які кожного сезону, з 2010 р, підтверджують право піднімати Блакитний прапор. Це знак міжнародного сертифіката якості, що гарантує чистоту безпеку і зручність пляжів для відпочинку.

море черноморск

Тому, з травня по вересень 70-тисячне місто збільшує чисельність населення мінімум втричі. Місто готове до прийому туристів цілий рік. Гостям легко підібрати житло в Чорноморську для відпочинку, бізнес-відряджень, для проведення конференцій, змагань, фестивалів.

Послуги з розміщення надають готелі Чорноморськ, хостели.

Численні бази відпочинку на узбережжі дозволять економно розподілити свій бюджет. Відпочинок в Чорноморську стане ще більш доступний, якщо використовувати квартири приватного житлового фонду. Квартири подобово можна зняти в будь-якому районі міста Чорноморськ. Оренда квартир різного рівня комфорту в Чорноморську доступна як на сайтах, так і офлайн.  Заповнiть форму зворотнього  зв’язку (нижче), якщо вас цiкавить будь-яке питання про Чорноморськ.
.

.

квартири Чорноморськ

Місто можна пройти пішки за 40 хвилин, вдихаючи степове чисте повітря з нотками легкого морського бризу. Вечорами центр міста та набережна сяє ілюмінацією, яка приваблює тисячі гуляючих на променад. Транспортні розв’язки з’єднують між собою торгові центри, місця відпочинку та житлові райони.
.
У місті для зручності гостей працюють розвинені мережі продуктових супермаркетів, торгові центри споживчих товарів, супермаркети електроніки, аптеки, міська поліклініка, лікарня, безліч невеликих приватних магазинів. Різноманітні кафе, ресторани і клуби змагаються за увагу відвідувачів. Крім відпочинку, Ви легко можете завести ділові робочі зв’язки в Чорноморську і збільшити прибуток свого бізнесу.

Всі, хто одного разу відвідав Чорноморськ (Іллічівськ), закохуються в цей куточок сонця і відпочинку у самого Чорного моря, а місто відповідає всім взаємністю!

Форма зворотного зв’язку
Заповніть форму і ми з Вами зв’яжемось


    Що Вас цікавить?

    Транспортний зв’язок Одеса- Чорноморськ дозволяє менш ніж за годину опинитися серед галасливої метушні великого міста, познайомитися з визначними пам’ятками, а потім, знову повернутися в атмосферу розміреності і спокою. Чорноморськ пов’язаний із загальною мережею автодоріг області автомагістралями, Одеса-Затока-Білгород-Дністровський-Рені, Одеса-Маяки-Рені, Одеса-Київ, Одеса-Миколаїв, Одеса-Кишинів. Ви можете під час відпочинку в Чорноморську відвідати відомі місця одеської області та півдня України: українську Венецію-місто Вилкове і 0 кілометр, найстарішу фортецю м.Білгород-Дністровський, унікальний православний храм с.Кулевчі, найбільший зоопарк і аквапарк м. Миколаїв, центр виноробства Шабо, парк любові в м Умань, пляжі Затоки, санаторій Куяльник. Відділ туризму та консалтингу нашого підприємства “TPP-Tour” пропонує одноденні тури по цих та інших маршрутах.
    .

    Одеса
    Одеса оперный