Чорноморськ

Будучи міжнародним транспортним вузлом, Чорноморськ представляє інтерес, як для українського, так і для європейського, переважно, логістичного бізнесу. Він входить в п’ятірку найбільш перспективних міст України.

Чорноморськ

Чорноморськ пов’язаний із загальною мережею автодоріг області автомагістралями, які біля села Великодолинське виходять на автодорогу Одеса-Затока-Білгород-Дністровський-Рені, а через село Сухий Лиман на окружну автодорогу Одеси, яка перетинає шосейні дороги Одеса-Маяки-Рені, Одеса-Київ, Одеса-Миколаїв, Одеса-Кишинів.

Розвинена інфраструктура зв’язків із суміжними видами транспорту, в першу чергу залізничним і автомобільним та близькість до основної транспортної артерії країни – автомагістралі Київ – Одеса – дозволяє ефективно доставляти вантажі.

Фактори успіху розвитку Чорноморська – професіоналізм людей, які працюють в різних сферах, своєчасна реакція на зміну умов зовнішньої торгівлі, послідовна інвестиційна політика, зручне місце розташування і розвинена інфраструктура територій – дозволяють організувати бізнес на сучасному високому рівні.

Логистика Черноморск
порт Чорноморськ

    Є запитання? Заповніть заявку ми вам передзвонимо.

    Ваше ім’я

    Номер Вашого телефона