ТПП України

THE CERTIFICATION OF FORCE MAJEURE

ЗАСВІДЧЕННЯ ФОРС-МАЖОРНИХ ОБСТАВИН

Торгово-промислова палата України враховуючи надзвичайно складну ситуацію, з якою зіткнулась наша країна, ухвалила рішення спростити процедуру засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ EUROCHAMBRES

Президент ТПП України Геннадій Чижиков взяв участь у першому цього року засіданні Ради директорів Асоціації Європалат (Eurochambres). Засідання відбулось 19 січня в онлайн форматі через карантинні обмеження у ЄС

ПІШОВ З ЖИТТЯ ОЛЕГ ЛИХОВИД

З глибоким сумом повідомляємо, що на 61-му році життя помер голова Комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТПП України Олег Едуардович Лиховид.

Це величезна втрата для усієї системи ТПП

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ДИПЛОМАТІВ

Торгово-промислова палата України тісно співпрацює із українськими та іноземними дипломатами з метою розвитку кооперації й просування українського експорту.

З моменту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року

СИСТЕМА ТРАНСПОРТНИХ КОМІТЕТІВ

Під час засідання Президії Торгово-промислової палати України 17 грудня 2021 року було ухвалено рішення щодо утворення Комітету залізничного транспорту при ТПП України, перейменування Комітету підприємців сфери транспорту

ДІЯЛЬНІСТЬ ПАЛАТ УХВАЛЕНО ПРЕЗИДІЄЮ ТПП

17 грудня відбулось підсумкове засідання Президії Торгово-промислової палати України, на якому було ухвалено важливі рішення для роботи у наступному році.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков привітав лідерів регіональних палат

СИТУАЦІЯ У ТРАНСПОРТНОМУ СЕКТОРІ

7 грудня відбулась робоча зустріч президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова з заступником Міністра інфраструктури України за участі Комітету підприємців сфери транспорту, Комітету морського та річкового транспорту

НЕДОБРОСОВІСНІ ТОРГОВІ ПРАКТИКИ

Питання обмеження нечесних торгових практик з боку торгових мереж стає все важливішим для українського агросектору.

Аграрії неодноразово зверталися до Палати із проханням про врегулювання ситуації. Комітет підприємців АПК при Палаті

Е-СЕРТИФІКАТИ ПОХОДЖЕННЯ ТОВАРУ

Торгово-промислова палата України інформує, що з грудня 2021 року торгово-промислові палати в Україні починають видачу непреференційних сертифікатів походження товару (англійською мовою) в електронному вигляді (е-сертифікат).