РОЗВИТОК ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Стратегію розвитку Луганської та Донецької областей презентували представникам понад 20 держав.

Лугансько-Донецька обласна стратегія економічного розвитку до 2030 року покликана змінити економічний ландшафт регіону.
 
Президент ТПП України Геннадій Чижиков привітав зусилля Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з розвитку Донбасу.
 
«Це дуже очікуваний документ, якого сподівалась уся країна: ми маємо розуміти, куди рухається регіон. Згоден із Олексієм Резніковим, що інвестиції – пріоритетне джерело відбудови Донбасу», — зазначив Г. Чижиков.

За словами Віце-прем’єр -міністра України, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, новий правовий ландшафт створить оптимальну реальність для інвесторів і сформує умови для економічного сплеску в регіоні. Передбачені страхування ризиків інвесторів і підтримка інфраструктури – це відповідь на питання, які найбільше турбують бізнес.
 
ТПП України повністю підтримує Лугансько-Донецьку обласну стратегію економічного розвитку до 2030 року, яку сьогодні представив віце-прем’єр -міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков для представників дипломатичного корпусу.
 
Міністерством з питань реінтеграції проведено величезну роботу з підготовки Стратегії. Безпекові питання – ключові на шляху притоку інвестицій.
 
Під час презентації дипломати виявили значний інтерес до можливостей регіону.
 
Презентація Стратегії для дипломатичного корпусу має на меті формування привабливого інвестиційного іміджу Донецької та Луганської областей й залучення потенціалу економічної дипломатії для просування товарів та послуг Донецької та Луганської областей на міжнародні ринки.
 
У ТПП України готові підтримати реалізацію Стратегії й сприяти залученню міжнародного бізнесу на Донбас.