БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНИ ТА ЄГИПТУ

Надзвичайний та повноважений посол Єгипту в Україні Айман Елгаммал обговорив з президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим проведення бізнес-форуму

Єгипет – головний торговельний партнер України в Африці. Основною статтею торгівлі між країнами залишається агропродукція. Проте перспективними є й технологічні сфери економіки.

Щоб налагодити тіснішу кооперацію ТПП України формує ділову делегацію, яку чекають у Єгипті 13-17 грудня. 2 десятки українських кампаній вже приєднались до бізнес-місії.

Деталі проведення бізнес-форуму у Каїрі та B2B-зустрічей обговорили сьогодні Надзвичайний та Повноважний Посол Єгипту в Україні Айман Елгаммал та президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Єгиптян зараз цікавлять українські будівельні технології, річковий транспорт, зокрема вантажний. Також є попит на обладнання для елеваторів і механізованих ферм. Фахівців із цих напрямків дуже сподіваються побачити на українсько-єгипетському форумі у Каїрі», сказав Г. Чижиков.

Актуальні питання українсько-єгипетської взаємодії розглянуть під час заходів у Єгипті, в яких братиме участь наша ділова місія.

Бізнес-форум відбудеться в рамках Восьмого засідання Міжурядової спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва з 14 по 16 грудня у Каїрі.