ДЕЛЕГАЦІЯ ПАРЛАМЕНТАРІВ З АЗЕРБАЙДЖАНУ

 У Торгово-промисловій палаті України відбулась зустріч делегації азербайджанських депутатів на чолі із заступником голови партії «Єні Азербайджан» (Yeni Azərbaycan Partiyası) – керівником Центрального апарату Таїром Будаговим із президентом Палати Геннадієм Чижиковим.
 
Азербайджан є ключовим економічним партнером України на Південному Кавказі.
 
ТПП України співпрацює з азербайджанськими партнерами протягом багатьох років на основі відповідних угод про співпрацю.  
 
Президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков відзначив важливість міжпарламентської співпраці для розвитку двосторонніх економічних відносин.
 
«Було надзвичайно приємно приймати сьогодні у ТПП України представницьку делегацію парламентаріїв з Азербайджану на чолі із заступником голови партії «Єні Азербайджан» (Yeni Azərbaycan Partiyası) — керівником Центрального апарату Таїром Будаговим. Це була тепла і щира розмова. Поділились досвідом співробітництва на рівні наших бізнес-об’єднань, парламентів та регіональних Палат», — сказав Геннадій Чижиков.
 
Йшлося і про перспективи розвитку українсько-азербайджанського співробітництва, зокрема можливості для співпраці у сфері переробки агропродукції, машинобудуванні, авіабудуванні, інфраструктурних проектах та кооперації бізнесу для просування на європейському та близькосхідному ринках.
 
Президент ТПП України Геннадій Чижиков подякував азербайджанським депутатам за інтерес до співробітництва з Україною та увагу до роботи Палати.
 
В Азербайджані працюють понад 200 українських кампаній. Протягом останніх трьох років товарообіг між країнами потроївся. За перше півріччя 2021 двосторонні обсяги торгівлі сягнули $576,6 млн.
 
Для підтримки кооперації бізнесу влітку 2021 року між керівником Азербайджанського агентства з розвитку малого та середнього бізнесу Орханом Мамедовим та керівником Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим у Баку було підписано угоду про створення  Українсько-Aзербайджанської ділової ради.

Тоді ж було підписано меморандум про взаєморозуміння між AZPROMO та Радою експортерів та інвесторів Міністерства закордонних справ України. Крім того, Союз підприємців Нахчивана та Полтавська торгово-промислова палата підписали угоду про співпрацю.