УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА В ІТАЛІЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЯХ

Бізнес-форум та зустріч італійського бізнесу з урядовцями організували в Торгово-промисловій палаті України.

Захід відбувся за участі Послів обох країн П’єра-Франческо Зазо та Ярослава Мельника, президента Confindustria Ucraina Марко Тосона, директора UkraineInvest Сергія Цівкача та заступника голови Фонду державного майна України Тараса Елейко.

Метою зустрічі була презентація актуальних умов ведення бізнесу та інвестування в Україні міжнародному бізнесу.

Завданням бізнес-форуму було сформувати чітке й позитивне уявлення про Україну серед італійського бізнесу.

Представники UkraineInvest та Фонду державного майна України розповіли про цікаві для інвесторів об’єкти й умови отримання державної підтримки бізнес-спільноті одного з наших ключових партнерів у ЄС.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков презентував від імені системи Палат можливості регіональних Торгово-промислових палат та розповів про сильні сторони економіки кожної області.  

Як найбільша загальнонаціональна бізнес-асоціація Торгово-промислова палата України працює, щоб об’єднати ділові кола, стати безпечним та гарантованим мостом для зарубіжних країн та їхніх підприємців для зв’язку з українським бізнесом.

На полях бізнес-форуму відбулась зустріч з італійськими підприємцями за участі віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанишиною.  

Представники 20 найбільших італійських кампаній, що працюють на українському ринку, розповіли про особливості роботи в Україні, досвід вирішення спірних питань і висловили пропозиції щодо оптимізації умов для міжнародного бізнесу.

За словами Ольги Стефанишиної, такий прямий діалог з бізнес-спільнотою сприятиме роботі уряду з формування сприятливого інвестиційного клімату в нашій країні.

Наступний крок – налагодження нових бізнес-контактів і B2B-форум вже цього року.