СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ Й НІГЕРІЇ

Метою Торгово-промислової палати України є активна підтримка українського експорту. Тому у ТПП постійно аналізують перспективи нових ринків та шукають потрібні бізнесу форми роботи.

Про актуальні формати торгівлі з найбільшою країною Західної Африки говорив сьогодні з Послом Нігерії в Україні Й.В. Шіна Фатай Алеге (H.E. Shina Fatai Alege) президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За словами Г. Чижикова, зустріч присвятили з’ясуванню економічних потреб Нігерії, задоволенню яких може посприяти український бізнес.  

«Нігерія залишається перспективним партнером України на Африканському континенті. Щоб уточнити запити й сподівання підприємців з обох сторін узгодили проведення конкретних заходів. Зокрема, бізнес-форум, День Нігерії у ТПП України та бізнес-місію до Лагоса за результатами форуму», — сказав президент ТПП України.

Участь у розмові взяла Представник ТПП України в Нігерії Олена Недригайло, яка вже кілька років тісно займається підтримкою експортної діяльності в регіоні.  

Важливими напрямками українсько-нігерійської співпраці є освітні проекти, агросфера, металугрія, енергетика, транспорт.

Сприятимуть налагодженню роботи з Нігерією українським підприємствами дипломати та ТПП України, партнерами якої в Нігерії є Палати Лагоса й Абуджі.