онлайн

Індивідуальні уроки

Навчим основам РРС для вашого бізнесу

Спеціальні уроки, які допоможуть розвинути ваш бізнес та зроблять вас експертом у галузі маркетингу. Цей курс створений для тих, хто хоче навчитися ефективним методологіям РРС із використанням передових методів та простого навчання.

Чому ви навчитесь?

Що до ціни
Скільки коштують уроки?

Ціна починається з

250 грн.

за один урок

Давайте поговоримо та знайдемо правильний для вас план навчання. Ваш час освоїти світ контекстної реклами (РРС).

Відтворити відео

Рада знайомству, я Ольга

Спільна робота для досягнення ваших цілей та розуміння світового маркетингу та РРС. Ви будете отримувати від мене повне керівництво та підтримку протягом усіх процесів.

Мені подобається навчатися та навчати, і я дуже захоплена від результатів тим, кому я допомогаю просувати бізнес в інтернеті. Скористайтеся моїм досвідом та знаннями.

Вчіться у попередніх студентів та почуйте, що вони говорять про уроки РРС

"Дякую за допомогу з контекстною рекламою. Я розібрався дуже швидко".
Влад Ляховець
“Уроки дуже зрозумілі. Я просто повторював і у мене все вийшло. Рекомендую.”
Олег Марко
“Отримую клієнтів із google завдякі рекламі. Допомогли уроки. Дякую.”
Олена Вежа
“Спочатку не думала, що сама буду налагоджувати рекламу, але потім шаг за шагом все зрозуміла.”
Настя Рісуля
“Крім реклами, ще навчився різним фішкам в excel завдяки урокам. Дуже дякую.”
Данило Митний
“Короткі уроки, все зрозуміло не занудно, прикольно росповідають. Я тепер майстер РРС. Дякую.”
Ліна Лоран

Давайте поговоримо і швидко зробимо з вас експерта з РРС

© vaga 2021

П'ять запитань про контекстну рекламу:

Кожен день Ваші потенційні клієнти використовують інтернет для пошуку товару або послуги. За статистикою 80% відвідувачів не йдуть далі 1 сторінки пошукача. Побачити Ваш сайт на перших позиціях в Google можливо, застосовуючи пошукову оптимізацію (SEO) і контекстну рекламу. Якщо оптимізація сайту – це питання довгострокової стратегії та планування просування Вашого бізнесу в інтернеті, то контекстна реклама – швидкий і точний удар за цільовою аудиторією. Всього через кілька годин після запуску реклами, Ви побачите перших відвідувачів на Вашому сайті або посадкової сторінці, що важливо для нових сайтів, топ-товарів і послуг.

Вашу контекстну рекламу розмістять на першій сторінці Google відразу під пошуковим рядком. Залежно від заданих параметрів, Ваша реклама буде показана на тематичних сайтах учасників рекламної мережі. Сюди відносяться блоги і сайти по темі Вашої реклами, каталоги, дошки оголошень, поштові розсилки, веб-інтерфейси електронної пошти. На всіх сторінках інтернету, де Ваш потенційний клієнт буде шукати матеріали по темі Вашої продукції, він побачить Вашу контекстну рекламу.

Ваша реклама буде показана тільки користувачам, які шукають ваш товар або послугу . Цільова аудиторія побачить інформацію про Вашу фірму в самий підходящий момент пошуку в інтернеті. Ви самі можете уточнити місце і час трансляції реклами. Показуйте рекламне оголошення в певних містах, на заданій відстані від Вашого магазину чи компанії. Самостійно вибирайте прайм-тайм реклами, час доби, кількість днів у тижні, період демонстрації.

Самостійно і, головне, ефективно, налаштувати контекстну рекламу можна при наявності наступних навичок: вміння підібрати ключові і мінус-слова, написати якісне рекламне оголошення, знання про уточнюючих налаштуваннях і настройки лічильників аналітики. Фактор витраченого часу потрібно також враховувати при прийнятті рішення про самостійну настройке.Спеціалісту знадобиться всього 1-2 дня з моменту ідеї і до запуску реклами. Контролювати і змінювати налаштування можна і потрібно самостійно або спільно з фахівцем, спираючись на аналітику результативності. У режимі реального часу можна змінювати текст, час, регіон показу, зупиняти і відновлювати рекламу, визначати бюджет.
Контекстна реклама
Відтворити відео

Заробляйте,
завдяки новим знанням

Ваш можливий заробіток після курсу

від 500 $

в місць

Бажаєте стати фахівцем з налаштування інтернет-реклами і заробляти, працюючи 3-4 години в день віддалено? Якщо Ваша відповідь "ТАК" -  заповніть форму заявки зараз

Форма замовлення

Ми зв'яжемось з вами найближчім часом.

    Заповніть форму заявки

    Ваше ім’я

    Ваш телефон

    Ваш E-mail