Про нас

Зателефонуйте нам

+380503991525

Професійна допомога експортерам та виробникам.

Система торгово-промислових палат працює майже в усіх країнах світу.

Торгово-промислові палати відомі як найвпливовіші міжнародні організації світу.
Функції ТПП України – актуальні та затребувані бізнесом. Представництва ТПП України це регіональні міжнародні організації , які обслуговують підприємців у кожному регіоні країни.

Одним з таких регіональних представництв є Одеська регіональна торгово-промислова палата. Більше 45 років наше підприємство є її структурним підрозділом зі східними функціями. Ми називаємось ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОЙ РЕГІОНАЛЬНОЙ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЙ ПАЛАТИ.

Чорноморськ ТПП

Надійне та інвестиційно привабливе підприємство України

ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ОРТПП (ЄДРПОУ 04636961), було розглянуто серед 2 640 компаній з заявленим рівнозначним видом діяльності (КВЕД 74.87.0) та серед підприємств малого і середнього бізнесу регіону Одеська обл.. За результатами експертного аналізу компанія рекомендована до співпраці Асоціацією економічного співробітництва та розвитку, внесена в реєстр Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України та представлена до Національної програми «КОМПАНІЯ РОКУ 2019».

Вибирайте професіоналів

0 +
Постійних клієнтів
0
Провідних експертів
0
Роки з дня заснування

Ми просуваємо Ваш бізнес офлайн і онлайн.

З 1973 року проводимо незалежні товарні експертизи  на підприємствах , в портах.

З 1997 експерти підприємства уповноважені засвідчувати сертифікати походження товарів усіх форм, та надають кваліфіковану консультацію в питаннях предоставления преференцій при експорті товарів.

З 2000 р. на підприємстві відкрито відділ таможенно-брокерського обслуговування.

Постійно освоюються нові види діяльності. З 2013 року працює турагентство “TPP TOUR”.

З 2015 займаємось  просуванням бізнесу у мережі інтернет.

Ми піклуємося про ваш прибуток

НАША МЕТА

Наша основна мета – сприяння економіці Чорноморського регіону, створення сприятливих умов для місцевих підприємців, представлення та захист їх інтересів на всіх рівнях влади через систему ТПП України, надання широкого спектру послуг, необхідних бізнесу. Системність організаційної структури і особливий статус в державі – наші основні пріоритети! Ми завжди раді допомогти підприємцю будь-якого рівня в питанні будь-якої складності!

Поширені питання

Підбірка часто задаваних питань про ТПП

Перша створена комерційна палата виникла в 1599 році в Марселі, Франція. Її метою було зібрати торговців, промисловців, торговців і майстрів для обговорення та вирішення проблем громад. Торгово-промислова палата була місцем єдності, навіть серед конкурентів.
Їхній голос незабаром став переконливою владою серед державних органів влади та громади. Настільки багато, що більше століть з’являться і навіть у всьому світі.

Експерти торгово-промислових палат мають право засвідчувати і видавати:

Методичні та експертні документи, видані торгово-промисловими палатами в межах їх повноважень, є обов’язковими для застосування на усій території України (п. 2 ст. 11 Закону №671).

 
Місцеві палати вирішують як проблеми, так і тенденції, що відбуваються в регіоні дії палати, а також пропонують ресурси та послуги, щоб допомогти місцевим підприємствам досягти успіху. Це не просто зусилля доброї волі, а ефективна стратегія.

Світова система торгових преференцій при експорті припускає повне або часткове звільнення від митних зборів, яке можливо за наявності сертифікату походження. Це забезпечує сертифікат походження товару, який видається у відділі сертифікації.

Завдяки лобістській діяльності  торгово-промислова палата може допомогти знайти необхідні рішення для поліпшення місцевої території. Коли Ви приєднуєтесь до системи ТПП, Ви отримуєте нові ідеї та можливості для вашого бізнесу та доступ до величезного спектру професійних, незалежних послуг, які зосереджені на підтримці бізнесу  Чорноморська.
Визначивши код вашого товару згідно з товарной номенклатури ЗЕД, наші експерти дадуть розгорнуту інформацію про те, які умови постачання будуть найбільш оптимальні, щоб уникнути зайвих мит і отримати максимум преференцій. Повідомлять які заходи мають бути прийняті, щоб уникнути класичних ризиків пов’язаних з експортом і імпортом.

Здобувайте нові знання, залишаючись вдома.

Наші експерти пропонують спеціальні уроки, які допоможуть Вам розвинути власний бізнес та зроблять Вас експертом у галузі інтернет реклами.

Наші послуги

Завдяки розвинутой системі ТПП в Україна та за кордоном, ми вирішаемо питання на всії рівнях, у тому числі міжнародному. Високий професіоналізм наших експертів гарантує Вам професійну допомогу при суперечках з партнерами, в тому числі в суді

Отримайте швидку відповідь

Хочете поговорити з одним з наших експертів по телефону? Просто надішліть свої дані, і ми незабаром зв’яжемося з Вами. Якщо вам так зручніше, залиште своє питання у формі зворотнього зв’язку.

Для бізнесу: У вас є питання про те, як ми можемо допомогти вашій компанії? Надішліть нам електронну пошту   info@chornomorskchamber.od.ua або зателефонуйте по телефону +380504952424 з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

* Ваші дані зберігаються строго конфіденційно згідно нашої політики.
Заповніть форму замовлення

    Ваше ім'я

    Що Вас цікавить?

    Ваш E-mail

    Номер Вашого телефона

    ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ВАШОГО БІЗНЕСУ!