ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТІВ: УКРАЇНА – АВСТРІЯ

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Австрії, відбувся Круглий Стіл «FORUM — EXCLUSIVE BUSINESS ROUND TABLE UKRAINE», за участі Президентів країн: Володимира Зеленського та Александра Ван дер Беллена, президента ТПП України Геннадія Чижикова та віце-президента Федеральної палати економіки Австрії (далі ФПЕА) Ріхарда Шенца.

«Австрія посідає чільне місце серед усіх країн-інвесторів України. В нашій країні діє понад 200 філіалів австрійських компаній з потужною виробничою базою, які створили більше 30 тисяч робочих місць і принесли в Україну європейські методи, стандарти та передові ноу-хау. Серед таких компаній Raiffeisen Aval, UNIQA, GRAWE, VIG та інші,» — зазначив Геннадій Чижиков.

З австрійської сторони для участі у Круглому Столі було запрошено 10 провідних компаній, пов’язаних з Україною у своїй діяльності (через суворі карантинні обмеження список учасників дуже обмежений). Вони презентували свій досвід ведення спільного бізнесу з Україною та результати сумісної роботи.

Володимир Зеленський закликав до активізації двосторонньої торгівельно-економічної співпраці.

«Сьогодні в Україні відкрите небувале вікно можливостей, і я щиро запрошую вас долучитися і творити історію разом,»- прокоментував пан Президент.

Під час зустрічі були обговорені економічні перспективи співпраці двох країн, та шанси для австрійських компаній на українському ринку. Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов презентував інвестиційні можливості України: інвестиції в модернізацію української інфраструктури , австрійські експертизи, консалтинг, інжиніринг, транспортні технології, концепції smart-sity, тощо

«Активна співпраця між українськими та австрійськими бізнесменами буде сприяти досягненню головної мети України — інтеграції в європейську економіку, в європейське суспільство, набуття членства в ЄС. ТПП України як одна з найбільших бізнес-асоціацій України готова сприяти українським і австрійським підприємцям у їх співпраці і надалі, для розвитку наших країн,» — прокоментував Геннадій Чижиков.

Дякуємо Федеральній палаті економіки Австрії за організовану зустріч з компаніями. Історія співпраці ТПП України та ФПЕА нараховує вже більше 20ти років. За цей час було проведено більше 10 українсько-австрійських бізнес-форумів, у яких взяли участь представники понад 200 українських та австрійських компаній з різних сфер економіки. Ця зустріч стала запорукою більш тісної роботи й надалі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *