ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОСТІ

Зустріч з керівництвом Київського національного торговельно-економічного університету для обговорення освітньо-професійної програми «Агробізнес».

Агросектор складає близько 40% експорту нашої країни. Організація бізнес-діяльності в агропромисловості має відповідати вимогам часу, тобто бути інноваційною та високотехнологічною. Не менш значиму роль при цьому відіграє наявність кваліфікованих кадрів.

За ініціативою Київський національний торговельно-економічний університет планується запуск освітньо-професійної програми «Агробізнес», спрямованої на практичну підготовку фахівців за сучасними навчальними планами, які відповідають потребам ринку й інтересам стейкхолдерів.

Сьогодні відбулась зустріч керівництва КНТЕУ і очільників профільних кафедр університету з представниками аграрного бізнесу України, зокрема, головою Комітету підприємців АПК при ТПП України. У ході дискусії сторони обговорили напрями співпраці у рамках програми.

ТПП України підтримує запуск програми «Агробізнес», яка сприятиме якісно новому рівню знань фахівців у сфері агропромисловості. Ми активно співпрацюємо з Kиївським національним торговельно-економічним університетом задля її успішної реалізації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *