ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКОМУ ФОРУМУ — БУТИ!

Зустріч Президента Торгово-промислової палати України з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Юрісом Пойкансом та представником Латвійського інвестиційного агентства паном Айнарсом Межулісом.

Були обговорені можливість проведення двостороннього бізнес-форуму (за продовження карантину — онлайн), співробітництво між компаніями обох країн та призначення кандидата на посаду представника ТПП України в Латвійській Республіці.

«Латвійський уряд виділив найбільше коштів для співробітництва з Україною, ніж колись до цього. Ми хочемо сфокусуватися на трьох основних напрямках: експорт латвійських товарів, інвестиції та створення спільних підприємств,» -зазначив пан Межуліс.

Як відомо, протягом першого півріччя 2020 року товарообіг між країнами виріс. У експорті товарів до Латвії, найбільш популярними були поставки: палива мінерального, нафти і продуктів її перегонки (17,9%); різноманітної хімічної продукції (12,5%); паперу та картону (7,8%); різних харчових продуктів (6,4%); молока і молочних продуктів (5,8%).

«Торгово-промислова палата України готова підтримувати та допомагати в реалізації ініціатив двох країн на національному та регіональному рівнях. Світ змінився. Необхідно пристосовуватися до нових умов: діяти вчасно. А отже форуму — бути у будь-якій формі!» — прокоментував Геннадій Чижиков.
Фокусом майбутніх дискусій стануть створення спільної онлайн-платформи та підтримка вітчизняних стартапів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *