ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

УКРАЇНСЬКО-АРГЕНТИНСЬКІ ВІДНОСИНИ

Торгово-промислова палата підписала меморандум про взаєморозуміння з Аргентинською палатою торгівлі та послуг.

Онлайн зустріч за участі президентів торгових палат пана Геннадія Чижикова та пана Хорхе Луїса Ді Фіорі, пані Елени Летісії Мікусінські, Посла Аргентинської Республіки в Україні, пана Валерія Олефіра, Тимчасового повіреного у справах України в Аргентинській Республіці та першого віцепрезидента Українсько палати торгівлі і промислу в Аргентині Маріо Турзі закріпила новий рівень українсько-аргентинських відносин.

«Аргентина – це дуже перспективний і важливий економічний партнер для України. Ваша країна відіграє велику роль в економіці регіону Латинської Америки, має розвинуту промисловість та надзвичайно багата природними ресурсами,» — зазначив пан Чижиков.

За даними Державної служби статистики України, обсяг українсько-аргентинської торгівлі товарами у січні-травні 2020 року склав 24,6 млн. дол. США у т.ч. експорт – 3,9 млн. дол. США, імпорт –20,69 млн. дол. США.

«Аргентина може слугувати воротами для українського експорту в країни Латинської Америки, а Україна – воротами для аргентинського бізнесу до країн Європейського Союзу,» — прокоментував Геннадій Чижиков.

Палати сприятимуть розвитку економічних відносин між Аргентиною та Україною у комерційних, інвестиційних та фінансових питаннях на благо обох країн.

Даний меморандум – новий крок у розвиткові ділової мережі між країнами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *