ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

УКРАЇНА-ПАКИСТАН

Круглий стіл «Україна-Пакистан» відбувся в ТПП України за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Пакистану в Україні пана НоеляХохара, пана ЕфтехараХатака, голови Українсько-пакистанського товариства Дружби та представників ділових кіл.

«За 9 місяців 2020 року двосторонній товарообіг між Україною та Пакистаном досяг 237,526 млн. доларів. США. А вітчизняний експорт виріс на 254% порівняно з 2019 роком», — зазначив Геннадій Чижиков.

За словами президента ТПП, перспективними напрямами співпраці з Пакистаном є:будівництво та модернізація систем транспортування водних ресурсів та гідротехнічних споруд, постачання труб та обладнання для регіональних трубопроводів;розвиток дорожньої інфраструктури (будівництво автомобільних доріг, мостів, реконструкція доріг тощо);розробка та експлуатація родовищ корисних копалин і т.д..

Серед учасників заходу – українських компаній були представлені: ClearEnergy, державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Квант», Укроборонпром та Асоціація Укркондпром.

Вони презентували можливості компаній, з першоджерел дізналися про актуальні та успішні приклади українсько-пакистанської ділової співпраці, змогли поставити запитання та висловити свої пропозиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *