ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ТППУ ВИСЛОВЛЮЄ ГЛИБОКІ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА КАМИШЕВА

14 лютого 2021 року передчасно пішов із життя Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці й один із засновників Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України Сергій Олексійович Камишев.

Сергій Олексійович Камишев вже з перших днів призначення Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР, прагнучи якнайскорішого розвитку торговельних відносин з головним торговельним партнером України, ініціював зустріч з представниками українського бізнесу, які мають взаємопов’язані інтереси з китайськими партнерами, або мають наміри виходу зі своєю продукцією на китайський ринок.

Вже 24 січня 2020 року, перед виїздом до Китаю, в ТПП України було проведено такий захід за участю понад 200 представників обласних державних адміністрацій, місцевих органів державної влади, ділових кіл. Всі пропозиції учасники передали Сергію Олексійовичу, який запевнив про можливість подальшого налагодження співпраці з Посольством України в Китайській Народній Республіці. в тому числі надання консультацій та практичної допомоги.

У подальшому ми були свідками виконання цих зобов’язань.

Торгово-промислова палата України висловлює глибокі співчуття родині та близьким померлого з приводу цією непоправної втрати.

Світла пам’ять.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *