ТППУ СПРИЯЄ ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМИ ПРОМИСЛОВОГО ЗАБРУДНЕННЯ

Сьогодні розпочався ІІ Щорічний бізнес-форум з промислової екології «Екомодернізація-2021: кращі практичні рішення», організований Професійною асоціацією екологів України спільно з ТПП України.

ЗМІНИ ЦІНИ ЗА ПОСЛУГИ З АЕРОНАВІГАЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

На позачерговому засіданні Авіаційного комітету при ТПП України був обговорений проєкт Наказу Міністерства інфраструктури України (МІУ) «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України».

СПІВПРАЦЯ МІЖ УКРАЇНОЮ І КИТАЄМ

З метою обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва між Україною і Китаєм сьогодні була проведена онлайн-конференція «Перспективи розвитку торгово-економічних відносин між провінцією Хенань та Україною: новий час – нові можливості».

ТППУ ЗГАДАЛИ ДОСЯГНЕННЯ 2020 РОКУ

Підтримка бізнесу у часи COVID-19, робота з членами Палати, діалог з владою, діджиталізація системи, співпраця по залученню інвестицій, сприяння експорту — ці й інші напрями роботи намітила Рада ТПП України під час засідання 23 березня 2021 року.

ТППУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ НАЦРАДИ РЕФОРМ

Засідання відбулось під головуванням Президента України Володимира Зеленського за участі Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Голови Виконавчого комітету реформ Міхеіла Саакашвілі та інших представників влади. Зі сторони Палати участь у заході взяла віцепрезидент ТПП України Наталія Забрудська.

КАРНЕТ АТА — ПАСПОРТ ДЛЯ ВАШИХ ТОВАРІВ

Упродовж останнього року очікувано обмежилась ділова активність представників бізнесу. Та на сучасному етапі наша країна потребує зростання обсягів та розширення масштабів міжнародної співпраці. Поступове зняття жорстких карантинних обмежень дає шанс та можливість на поступове відновлення взаємовідносин з зарубіжними партнерами.

ТППУ ПІДТРИМУЄ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО РОЗБЛОКУВАННЯ ВЕЛИКОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

Торгово-промислова палата України взяла участь у круглому столі, присвяченому обговоренню необхідності прийняття законопроєкту про розблокування великої приватизації у другому читанні.

ОЧІКУВАННЯ БІЗНЕСУ 2021

Результати анкетування «Очікування бізнесу 2021», яке було проведено Торгово-промисловою палатою України серед представників національного бізнесу з метою оцінки основних проблем, що заважають підприємництву в Україні.