УКРАЇНА-ГАМБІЯ

Під час підписання меморандуму про співробітництво між ТПП України та ТПП Гамбії президенти організацій домовились щодо організації секторальних переговорів ділових кіл обох країн. З огляду на це сьогодні відбувся туристичний онлайн-форум Україна-Гамбія.

ПАКИСТАНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ВІДВІДАЛИ ТППУ

Делегація підприємців Ісламської республіки Пакистан у складі 14 чоловік відвідала ТПП України для встановлення ділових контактів. Очолив делегацію Шах Захір, голова Торгово-промислової палати м. Мардан.

УКРАЇНА-КИРГИЗСТАН

ТПП України у співпраці з Торгово-промисловою палатою Киргизстану, Посольством України в Киргизький Республіці та Посольства Киргизької Республіки в Україні організували онлайн-конференцію для ділових кіл обох країн.

УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ У БЕРЛІНІ

Організаторами Форуму виступили Асоціація торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східний комітет німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-Українська торгово-промислова палата (AHK Ukraine) у співпраці з Кабінетом Міністрів України, UkraineInvest і Посольством України у ФРН.

ЄГИПЕТ — ВОРОТА ДО АФРИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРІВ

Українсько-єгипетська бізнес-конференція відбулась сьогодні за участі президентів Торгово-промислової палати України та Федерації єгипетських палат, представників дипломатичного корпусу, МЗС та міністерств торгівлі й промисловості обох країн.