ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

РОБОТА В АГРОСЕКТОРІ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ ЗА УМОВ ПАНДЕМІЇ

Підприємство «АПК-РЕСУРС» — провідний постачальник сировинних кормів для тваринництва на українському ринку. Багаторічний досвід роботи в агросекторі економіки України сприяв успішному розвитку компанії, проте пандемія 2020 COVID-19 внесла свої корективи у функціонування підприємства, адже найголовнішими проблемами стали затримки поставок і недостачі сировини.

«Для розвитку будь-якої справи необхідний постійний рух уперед, постійний пошук нових шляхів реалізації можливостей. Пандемія змусила переосмислити звичайні, напрацьовані шляхи роботи і підштовхнула до створення нових схем. Тим паче, що саме аграрний сектор забезпечує життєво важливі продукти, необхідні людині, незалежно від епідеміологічної ситуації у світі,» — коментує директорка «АПК-РЕСУРС» Дар’я Дідковська.

Фермерські господарства, з якими співпрацює ТОВ «АПК-РЕСУРС», є дуже залежними від своєчасного постачання кормів, адже тварини потребують регулярного і якісного годування. Мабуть, найважчим було налагодити логістичну роботу, тому що не всі перевізники виявились готовими до нових умов. Криза викликала дисбаланс вантажопотоків, пов’язаний із змінами в попиті, призупиненням виробництв, а також із запровадженими обмеженнями.

Експортна складова роботи компанії також зазнала істотних змін. Знизилась кількість як внутрішньоєвропейських, так і інших міжнародних перевезень у світі, тому було прийнято рішення повернути фокус на внутрішній ринок України, поширювати горизонти співпраці з новими контрагентами, заводити знайомства з новоутвореними господарствами. Менеджери активізували роботу з клієнтами , що призвело до динамічного зростання обсягів постачання власної продукції до споживачів.

«Агро – це дуже цікавий напрямок. По-перше, він дуже перспективний і нагадує живий океан – потрібно враховувати усі аспекти, кожну деталь, адаптуватись до різних ситуацій. Це одночасно і перевага, і недолік, адже через такі «хвилі» ринку за різних причин (як, наприклад, пандемія COVID-19) ти не можеш прискоритись і масштабувати свій бізнес за короткий період часу. Тобто це напрямок, який завжди тримає у тонусі,» — зазначає Дар’я.

На період карантину «АПК-РЕСУРС» перевів деяких співробітників на дистанційний режим роботи, інші продовжили працювати в штатному режимі з дотриманням усіх запобіжних заходів. За рахунок такого розподілу була забезпечена безпека колективу, а також збережена динаміка, завдяки якій компанія змогла гарантувати безперебійні поставки продукції для комбікормових заводів, фермерських господарств та інших підприємств у сфері тваринництва.

«Перший принцип для мене у бізнесі і не тільки – можливість є завжди і всюди! Другий – світ повний ресурсів для реалізації цих можливостей. Тому наша компанія «АПК-РЕСУРС» доклала максимум зусиль і знайшла нові шляхи співробітництва в своїй сфері, щоб продовжувати виконувати договірні зобов’язання перед замовниками і партнерами в повному обсязі,» – підводить підсумки директорка «АПК-РЕСУРС».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *