ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ОНОВЛЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗВТ

Комітет підприємців АПК при ТПП України провів робочу зустріч з групою радників Віцепрем’єр-міністерки України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації.

З приводу цього Комітет підприємців АПК при ТПП України організував робочу зустріч, на якій члени комітету, галузеві експерти і представники аграрного бізнесу обговорили бажані оновлення до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У заході взяли участь радники Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іван Нагорняк і Сергій Крючков.

«Наступного року відкривається вікно нових можливостей у рамках нашої співпраці з Європейським Союзом. Необхідно використати їх, щоб підігнати Угоду про асоціацію до сучасної структури торгівлі між сторонами. Офіс Віцепрем’єрки зацікавлений у тому, щоб у даному випадку бізнес був почутий», — зазначив радник Віцепрем’єрки Іван Нагорняк.

Представники аграрних бізнес-асоціацій висунули пропозиції щодо оновлення положень ЗВТ в рамках Угоди. Найбільш гостро для українських виробників стоїть питання розширення квот на експорт в ЄС і зниження мит.

Бізнес закликає врахувати їх пропозиції та переглянути тарифи на експорт української продукції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *