ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ПРИВАТИЗАЦІЯ В 2021 РОЦІ

<span class=»dropcap»>З</span>устріч членів ICBAC з головою Фонду державного майна Дмитром Сенниченком, присвячена обговоренню нового законопроєкту.

Наприкінці грудня Верховною Радою був прийнятий законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню інвестицій в процесі приватизації державного майна та оренди», спрямований на комплексну модернізацію законодавства про приватизацію в Україні.

Новації законопроєкту передбачають:

  • cпрощення передачі об’єктів на приватизацію;
  • забезпечення прозорості приватизації;
  • захист прав та інтересів інвесторів;
  • захист майнових інтересів держави;
  • подолання спротиву колишніх інтересантів;
  • трансформацію Фонду державного майна в Україні;
  • стимулювання процесу приватизації.
  • Це призведе до прискорення процедур приватизації, стимулювання інвестицій, а також відновлення довіри інвесторів до України та її державних установ.

Сьогодні члени ICBAC зустрілися з головою Фонду державного майна Дмитром Сенниченком, щоб обговорити наслідки прийняття такого законопроєкту і програми приватизації.

«Ми повністю підтримуємо законодавчу ініціативу Фонду державного майна задля реформування приватизації в Україні. Сподіваємось, що прийняття законопроєкту дасть змогу бізнесу отримати краще юридичне підґрунтя для участі в приватизаційному процесі», — зазначив віцепрезидент ТПП України Ростислав Коробка.

Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко акцентував увагу на тому, чому приватизація важлива, які успіхи були досягнуті у цьому питанні у 2020 році, які виклики постають у процесі приватизації та як їх можна подолати.

«Для нас важливо донести інформацію щодо майбутніх змін у приватизаційних процесах і залучитися підтримкою бізнесу, адже ми робимо це заради нього», — наголосив пан Сенниченко.

Переглянути повний запис зустрічі можна за посиланням.

ТПП України підтримує команду Фонду у її зусиллях вивести прозорість приватизації в Україні на новий рівень, зокрема прийняття нового закону про приватизацію, який не лише інтенсифікує приватизаційний процес, але й підвищить його прозорість та ефективність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *