ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ПРЕЗИДЕНТ ТППУ ВІДВІДАВ ЗАПОРІЖЖЯ

У рамках відкриття Запорізького Промислового Форуму – 2020 Геннадій Чижиков провів ряд офіційних зустрічей: з представниками уряду та бізнесу.

З міським головою Володимиром Буряком Геннадій Чижиков обговорили підтримку малого та середнього бізнесу, презентацію інвестиційного потенціалу Запоріжжя під час міжнародних виставок та всеукраїнських заходів, законодавчі зміни, які необхідні для втілення інвестиційних програм в Україні та Запоріжжі зокрема.

«Представники бізнесу неодноразово визначали, що Торгово-промислова палата виступає надійним партнером у вирішенні багатьох питань, проведенні заходів. Сьогодні така робота дуже важлива. В умовах карантину легко щось заборонити, але зараз необхідно дати можливість підприємцям працювати, допомогти їм у цьому,» — зазначив Володимир Буряк.

На офіційній зустрічі з головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком були обговорені перспективи розвитку запорізької промисловості в умовах світової фінансової кризи.

Також 8 вересня у ВЦ «Козак-Палац» відкрив роботу Запорізький Промисловий Форум — один із наймасштабніших в Україні виставкових форумів промисловців. У виставковій залі власну продукцію презентують понад 100 учасників, близько 300 українських і закордонних торговельних марок. Цього року захід проходить під знаком об’єднання – спільних дій бізнесу, профільних асоціацій, влади, науковців.

Під час офіційної церемонії відкриття форуму президент вручив Герб Торгово-промислової палати України успішним запорізьким підприємствам, офіційним партнери Форуму-2020:

АТ «Мотор Січ» — світовому лідеру у виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок і ТОВ «Укрест» — представнику провідних закордонних компаній-виробників в галузі металургії, ливарного виробництва та машинобудування.

(Більше деталей про Форум за посиланням)

Геннадій Чижиков також відвідав музей АТ «Мотор Січ» — члена ТПП України, зазначеного вище (підприємство надає широкий спектр послуг у різних областях: від обслуговування та ремонту всієї продукції, що виробляється, до надання транспортних, телекомунікаційних, лікувально-діагностичних, курортно-оздоровчих та готельних послуг) та новий термінал Запорізького аеропорту.

«По-перше, хочу подякувати організаторам Форуму – зокрема, Запорізькій ТПП, яка має 80-річну історію. Безумовно, такий досвід роботи свідчить про те, що Палата об’єднує практичних, успішних, цілеспрямованих бізнесменів та тих, хто прагне розвитку та реалізації. Та, як і у минулі роки, сьогоднішній захід стане платформою концентрації стратегій, можливостей та проєктів, головна мета яких – надати нашим підприємцям маршрутну карту розвитку для нарощування діяльності,» — прокоментував Геннадій Чижиков.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *