ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Туристичні послуги

«TPP Tour» — це відділ туризму і консалтингу Чорноморського підприємства ОР ТПП. Наше туристичне агентство гарантує своїм клієнтам цікавий і пізнавальний відпочинок і захоплюючі подорожі в різні куточки світу за оптимальними цінами..

ТПП ТУР — тур оператор

Нашими менеджерами будуть вирішені усі питання, пов’язані з оформленням необхідних документів, віз, медичних страховок, а також бронюванням номерів в готелях і придбанням авіа і ж.д квитків. Ми гарантуємо, що Ваша подорож буде організована на вищому рівні, а відпочинок буде безтурботним і приємним. Довірте усі турботи професіоналам «ТПП Тур»!.

Заповніть форму заявки


Що Вас цікавить?

 

 

 

.

Система ТПП в Україні

ТПП - це впливова та дієва організація, яка об’єднує понад 8 тис.членів у 25 регіонах країни. ТПП найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на усіх рівнях в тому числі міжнародному. Заповніть заявку щоб приєднатися до нас прямо зараз. Успіх починається з нами з цього моменту!

Перелік послуг

Незалежна експертиза

Проводимо незалежні експертизи кількості та якості товарів в портах та на підприємствах. Наш Акт експертизи допоможе відстояти ваші бізнес інтереси в тому числі в суді

Завантажити заявку

Зв’яжіться з нами

Будь-які питання або коментарі? Ми будемо раді відповісти на любе питання.

Зв'язатися