ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Сертифікат походження

Сертифікат походження товару

– це документ встановленої форми, підтверджуючий країну його походження. Він видається органом держави-експортера, уповноваженим відповідно до національного законодавства. Так, експерти нашого підприємства з 1993 року мають легалізоване у встановленому порядку право завірки таких сертифікатів та інших документів ЗЕД.

Сертифікат походження

Заповніть запит щодо отримання сертифікату

Преференції для товару

Як правило, сертифікат запитується митними органами для здійснення тарифних і нетарифних заходів регулювання ввезення товарів на територію імпортуючої країни. Даний документ дає право на здобуття преференції в країні ввезення.

годовой взнос 1070х535

Система ТПП в Україні

ТПП - це впливова та дієва організація, яка об’єднує понад 8 тис.членів у 25 регіонах країни. ТПП найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на усіх рівнях в тому числі міжнародному. Заповніть заявку щоб приєднатися до нас прямо зараз. Успіх починається з нами з цього моменту!

Перелік послуг

Незалежна експертиза

Проводимо незалежні експертизи кількості та якості товарів в портах та на підприємствах. Наш Акт експертизи допоможе відстояти ваші бізнес інтереси в тому числі в суді

Завантажити заявку

Зв’яжіться з нами

Будь-які питання або коментарі? Ми будемо раді відповісти на любе питання.

Зв'язатися