ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

П'ять питань про контекстну рекламу:

Контекстна реклама

Кожен день Ваші потенційні клієнти використовують інтернет для пошуку товару або послуги. За статистикою 80% відвідувачів не йдуть далі 1 сторінки пошукача. Побачити Ваш сайт на перших позиціях в Google можливо, застосовуючи пошукову оптимізацію (SEO) і контекстну рекламу. Якщо оптимізація сайту — це питання довгострокової стратегії та планування просування Вашого бізнесу в інтернеті, то контекстна реклама — швидкий і точний удар за цільовою аудиторією. Всього через кілька годин після запуску реклами, Ви побачите перших відвідувачів на Вашому сайті або посадкової сторінці, що важливо для нових сайтів, топ-товарів і послуг.

Вашу контекстну рекламу розмістять на першій сторінці Google відразу під пошуковим рядком. Залежно від заданих параметрів, Ваша реклама буде показана на тематичних сайтах учасників рекламної мережі. Сюди відносяться блоги і сайти по темі Вашої реклами, каталоги, дошки оголошень, поштові розсилки, веб-інтерфейси електронної пошти. На всіх сторінках інтернету, де Ваш потенційний клієнт буде шукати матеріали по темі Вашої продукції, він побачить Вашу контекстну рекламу.

Ваша реклама буде показана тільки користувачам, які шукають ваш товар або послугу .. Цільова аудиторія побачить інформацію про Вашу фірму в самий підходящий момент пошуку в інтернеті. Ви самі можете уточнити місце і час трансляції реклами. Показуйте рекламне оголошення в певних містах, на заданій відстані від Вашого магазину чи компанії. Самостійно вибирайте прайм-тайм реклами, час доби, кількість днів у тижні, період демонстрації.

Самостійно і, головне, ефективно, налаштувати контекстну рекламу можна при наявності наступних навичок: вміння підібрати ключові і мінус-слова, написати якісне рекламне оголошення, знання про уточнюючих налаштуваннях і настройки лічильників аналітики. Фактор витраченого часу потрібно також враховувати при прийнятті рішення про самостійну настройке.Спеціалісту знадобиться всього 1-2 дня з моменту ідеї і до запуску реклами. Контролювати і змінювати налаштування можна і потрібно самостійно або спільно з фахівцем, спираючись на аналітику результативності. У режимі реального часу можна змінювати текст, час, регіон показу, зупиняти і відновлювати рекламу, визначати бюджет.
Пропонуємо Вам чотири урока по налаштуванні контекстної реклами після яких ви зможете самостійно вести рекламу та слідкувати за рекламним бюджетом.

Бажаєте стати фахівцем з налаштування інтернет-реклами і заробляти від 500 $ в місяць, працюючи 3-4 години в день віддалено? Якщо Ваша відповидь «ТАК» —  заповніть форму заявки зараз і ви отримаєте наступне:

  • Ви навчитеся технічній стороні настройки пошукової реклами, також пізнаєте які тонкощі допомогають продавати, дізнаєтесь професійну інформацію.
  • Навчитеся правильно і швидко підбирати ключові слова, і створювати оголошення та запустите в роботу вашу першу рекламну кампанію!по світу!
  • Ви зможете ефективніше і швидше розвиватися в інтернет-рекламі, і можливо хтось з Вас побудує своє повноцінне рекламне агентство.

Заповніть форму заявки

Ваше ім’я

Ваш телефон

Ваш E-mail