ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ПАКИСТАНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ВІДВІДАЛИ ТППУ

Делегація підприємців Ісламської республіки Пакистан у складі 14 чоловік відвідала ТПП України для встановлення ділових контактів. Очолив делегацію Шах Захір, голова Торгово-промислової палати м. Мардан.

На зустрічі також були присутні президент ТПП України Геннадій Чижиков, Посол Пакистану в Україні Ноель Ізраель Хохар, голова Українсько-Пакистанського товариства дружби та ділового співробітництва Ефтехар Хатак, екс-в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева.

Економічна співпраця між Україною і Пакистаном позитивно розвивається. Так, наприклад, за 2020 рік український експорт збільшився у 5 разів, у той час, як імпорт зріс на 3% у порівнянні з 2019 роком.

Збільшення українського експорту спостерігається у таких сферах:

  • зернові культури (+ 57 695%), що склало 66,5% від загального експорту;
  • чорні метали (+ 3,8%);
  • котли і устаткування (+ 113%);
  • жири і масла тваринного і рослинного походження (+ 695%).
    Пакистан, у свою чергу, експортує в Україну одяг, текстиль, їстівні фрукти і горіхи, рис, пластмаси і бавовна.

У ході зустрічі сторони обговорили актуальні та успішні приклади українсько-пакистанської ділової співпраці та висловили пропозиції щодо двосторонньої співпраці.

Чернігівська торгово-промислова палата презентувала український легкопромисловий кластер, який було зареєстровано у липні 2020 року. Наразі кластер налічує 13 підприємств і більше 1900 співробітників. Представлене також було чернігівське підприємство «ТАН», яке спеціалізується на обладнанні для виробництва рослинних масел.

ТПП України зацікавлена у розвитку динамічних відносин з Пакистаном і активізації бізнес-контактів між сторонами. Цього року планується призначення представника ТПП України в Пакистані, а також організація декількох ділових місій з України до Пакистану. Перша з них буде організована Чернігівською ТПП вже найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *