ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

НОВІ ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ

<span class=»dropcap»>22</span> січня члени Юзівського Клубу зустрілись з відомим економістом та політологом Владиславом Іноземцевим. Під час зустрічі були обговорені основні економічні цілі та європейський вектор розвитку України.

Владислав Іноземцев закликав Україну продовжувати свій проєвропейський курс розвитку політичної та економічної сфери, зазначивши великі перспективи європейського майбутнього для бізнесу.

Говорячи про майбутнє економіки після пандемії SARS-Cov-2, політолог зазначив:

Світ давно вже готувався до нової кризи і 2020 рік не став «неочікованістю» для Західного світу, бо ми бачимо результат фінансування економіки європейських держав. Жодний член ЄС не зупинив фінансування своїх проєктів.

Також, Владислав Іноземцев розповів про історичні особливості реагування світом на пандемії, згадавши про пандемію «іспанки».

Світ вже мав досвід реагування на такого виду епідемій. Відомий приклад – іспанка, яка забрала життя до 100 млн населення світу. Однак, тоді світ вистояв з точки зору охорони здоров’я та поборов дану епідемію. Економіка європейських держав витримала дані виклики.

Після даної лекції представники бізнесу мали змогу задати свої питання, які стосувались майбутнього енергетики України.

Зокрема, було зазначено, що енергетична складова залишається пріоритетною сферою економіки. Особливо після пандемії гостро постане питання знаходження додаткових енергетичних ресурсів. І саме тут Україна зможе показати свою міць завдяки сьогоднішній новій зеленій політиці.

Представники бізнесу погодились із залученням європейських інвестицій до України та заявили про повноцінний перехід українського бізнесу на європейський ринок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *