ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Міжнародні організації світу

Торгово-промислові палати як одни з найвпливовіших міжнародних організацій в світі існують понад 400 років.

Головне завдання палат у всі часи зводиться до того, щоб служити органами посередництва у справах промисловості та торгівлі між державою, в особі його центральної і місцевої влади, з одного боку, і торгово-промисловим классом — з іншою.

ТПП України

Функції ТПП України — актуальні та затребувані бізнесом. Представництва ТПП України це регіональні міжнародні організації , які обслуговують підприємців у кожному регіоні країни. Система торгово-промислових палат працює майже в усіх країнах світу. Одним з регіональних представництв ТПП України є Одеська регіональна торгово-промислова палата.  Більше 45 років наше підприємство є її структурним підрозділом зі східними функціями.

Чорноморське підприємство Одеської регіональной торгово-промислової палати.

З 2000 року Чорноморське підприємство ОР ТПП очолює директор  Єфімов Олександр Олександрович, виняткові дипломатичні здібності якого допомагають успішно виконувати  свої представницькі функції, в тому числі буди гідно представленими серед інших регіональних міжнародних організацій.
Майбутнє підприємства створюють не лише керівники і колектив, але і члени палати.
Членство в торгово-промисловій палаті вигідно і престижно.

Благодаря системе торгово-промышленных палат Украины, мы можем помочь предпринимателю любого уровня в вопросе любой сложности.
Наша системность и независимость — Ваша защита и уверенность!

Наявність підприємства у членах ТПП припускає отримання кожним підприємством і підприємцем відчутних переваг, передусім — можливості використання погоджених позицій та авторитету великого об’єднання впливових підприємців, отримувати цілий комплекс спеціалізованих послуг і консультацій, використати широку мережу міжнародних зв’язків серед регіональних міжнародних організацій.

Ми застосовуємо системний підхід задля забезпечення захисту інтересів підприємців нашого регіону що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях завдяки системі торгово-промислових палат України та світу.