ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

КРІСТОФ ЛЯЙТЛЬ: «МИ ПОВИННІ РУХАТИСЯ В УНІСОН»

Вчора відбулось засідання Президії Європалати (Eurochambres Presidency Meeting), де на порядку денному обговорювалися загальні плани Європалати на поточний рік і спільні ініціативи щодо підтримки бізнесу в умовах пандемії.

«Згідно оцінок експертів, пандемія триватиме ще якнайменше місяці 3-4, тому ми як рушійна сила в допомозі бізнесу повинні рухатися, як одна команда — в унісон, щоб допомогти нашим підприємцям подолати перешкоди. Ми не можемо відповісти на наші глобальні виклики, не зміцнивши свою здатність до інновацій та не відновлюючи готовність до співпраці. Дуже важливо, щоб ми разом вирішували глобальні проблеми, будь то зміна клімату, зростаюча цифровізація наших економік або необхідність надати нашій робочій силі належні навички для вирішення нових викликів. Європалата буде готувати нові пропозиції до Єврокомісії щодо податкових канікул для МСБ та інше. EUROCHAMBRES вітає солідарність членів ЄС, ми задоволені тим, що існує компроміс, який сприятиме розвитку єдиного ринку, що є ключовим для відновлення», — зазначив Президент Європалати Крістоф Ляйтль.

Під час засідання виступив і президент ТПП України Геннадій Чижиков:

«Інвестиція — це внесок кожного з нас в процес спільної роботи на благо наших підприємців та наших держав в цілому! Ми дякуємо Президенту Європалати Крістофу Ляйтлю та всій команді за активну позицію та підтримку протягом минулого року. Ми впевнені, що спільними зусиллями, спільними проектами ми відновимо економічне зростання малого та середнього бізнесу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *