ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

EUROCHAMBRES ПІДТРИМУЄ ПРАГНЕННЯ БІЗНЕСУ ПОВЕРНУТИСЯ ДО КОЛИШНІХ МАСШТАБІВ

15 жовтня п.р. відбулося засідання складу директорів 128-ї Генеральної Асамблеї Європалати, де на порядку денному обговорювалися теми Brexit, Дорожня карта Європалати, бюджетний комітет, підсумкове затвердення членів директорів Європалати на 2021 рік.

EUROCHAMBRES та мережа палат підтримують прагнення європейського бізнесу швидко повернутися до колишніх виробничих масштабів та вірять, що надія і нова енергія незабаром подолають тривогу у бізнес-середовищі, оскільки більшість країн у в світі знаходяться в червоній зоні через пандемію. Про це йшлося на засіданні Генеральної Асамблеї Європалати, в якій взяв участь член ради директорів Європалати, президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Президент Європалати Крістоф Ляйтль зазначив, що ми повинні акцентувати увагу на стейкхолдерів, споживачів. Було оговорено з Єврокомісією щодо основних напрямів «перебудови Європи»: єдиний ринок, підтримка МСБ, досвід та підтримка молодих підприємців (Start-ups) через проект Erasmus.

«EUROCHAMBRES вітає солідарність членів ЄС, ми задоволені тим, що існує компроміс, який сприятиме розвитку єдиного ринку, що є ключовим для відновлення», — зазначив Крістоф Ляйтль.

Також було оговорено створення платформи Chamber + , ідея якої об’єднувати напрацювання та ініціативи європейських палат, та палат з шести країн Східного партнерства.

ТПП України підтримує ініціативи Європалати, та вважає, що підтримка МСБ повинна базуватися на наступних факторах:

відкриті ринки, вільна торгівля;
виставкова конкуренція;
правильні умови ведення бізнесу для підприємців;
економічна політика, яка сприятиме зростанню підприємництва, як рушійної сили економіки КОЖНОЇ країни.
«Інвестиція — це внесок кожного з нас в процес роботи Європалатівської сім’ї,» – завершив Президент Європалати – Крістоф Ляйтль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *