ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

ДІАЛОГ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ

Зустріч президента ТПП України з заступником Міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитром Сеніком.

На зустрічі Геннадій Чижиков надав пропозиції ТПП України для Міністерства закордонних справ, що стосуються цифровізації співпраці між установами, приділяючи основну увагу регіонам Близького Сходу та Африки, які входять до компетенції пана Сеніка.

Серед пропозицій: створення Єдиної бази даних українських експортерів та іноземних партнерів, залучення до співпраці Ради експортерів та інвесторів при МЗС України з Центрами підтримки експорту системи ТПП, організація співпраці представників ТПП за кордоном з українськими посольствами, а також розвиток подальшої роботи Ділових рад.

Пан Чижиков наголосив, що ТПП України як член та партнер найбільших і найавторитетніших міжнародних та регіональних організацій бізнесу використовує великий арсенал інструментів для цієї діяльності.

«Я бачу повну компліментарність того, що зараз робить ТПП України, і того, що проводиться в рамках оновлення діяльності Ради експортерів та інвесторів», — прокоментував Дмитро Сенік у відповідь на вищезазначене.

Президент ТПП України розповів про створення Антикризового центру кіберзахисту бізнесу на базі ТПП України. Фахівці Центру вже консультують бізнес, який постраждав від кібератак, і допомагають запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому. Також було започатковано щорічний форум – Місячник кібербезпеки.

Крім цього, сторони обговорили результати діяльності ТПП України в режимі онлайн під час пандемії.

«За період карантину Палата провела у дистанційному режимі майже 8 десятків різноманітних відеозаходів, залучивши до участі у них більше двох тисяч учасників. Це були форуми, конференції, у тому числі міжнародні, за участю українських та іноземних посадовців, громадських діячів та бізнесу. Зокрема, відеоконференції з питань підтримки ділового співробітництва з Узбекистаном, Хорватією, Кубою, інших країн, а також неодноразово – онлайн заходи за участю представників ТПП України, більше ніж з тридцяти країн», — зазначив Геннадій Чижиков.

Відзначимо, що ТПП України вважає Раду експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України важливим органом співпраці МЗС і ділової спільноти. Тож ТПП готова долучитися до зусиль задля перезавантаження та активізації її роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *