ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Чорноморськ

Будучи міжнародним транспортним вузлом, Чорноморськ представляє інтерес, як для українського, так і для європейського, переважно, логістичного бізнесу. Він входить в п’ятірку найбільш перспективних міст України.

Чорноморськ

Чорноморськ пов’язаний із загальною мережею автодоріг області автомагістралями, які біля села Великодолинське виходять на автодорогу Одеса-Затока-Білгород-Дністровський-Рені, а через село Сухий Лиман на окружну автодорогу Одеси, яка перетинає шосейні дороги Одеса-Маяки-Рені, Одеса-Київ, Одеса-Миколаїв, Одеса-Кишинів.

Розвинена інфраструктура зв’язків із суміжними видами транспорту, в першу чергу залізничним і автомобільним та близькість до основної транспортної артерії країни — автомагістралі Київ — Одеса — дозволяє ефективно доставляти вантажі.

Фактори успіху розвитку Чорноморська — професіоналізм людей, які працюють в різних сферах, своєчасна реакція на зміну умов зовнішньої торгівлі, послідовна інвестиційна політика, зручне місце розташування і розвинена інфраструктура територій — дозволяють організувати бізнес на сучасному високому рівні.

Логистика Черноморск
порт Чорноморськ

Є запитання? Заповніть заявку ми вам передзвонимо.

Ваше ім’я

Номер Вашого телефона

Система ТПП в Україні

ТПП - це впливова та дієва організація, яка об’єднує понад 8 тис.членів у 25 регіонах країни. ТПП найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на усіх рівнях в тому числі міжнародному. Заповніть заявку щоб приєднатися до нас прямо зараз. Успіх починається з нами з цього моменту!

Перелік послуг

Незалежна експертиза

Проводимо незалежні експертизи кількості та якості товарів в портах та на підприємствах. Наш Акт експертизи допоможе відстояти ваші бізнес інтереси в тому числі в суді

Завантажити заявку

Зв’яжіться з нами

Будь-які питання або коментарі? Ми будемо раді відповісти на любе питання.

Зв'язатися