ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Blog

РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «УКРАЇНА АНТИОФШОРНА»

Комітет підприємців з податкових питань при ТПП України провів III Міжнародну онлайн-конференцію «Україна Антиофшорна», яка об’єднала визнаних українських і закордонних експертів у сфері оподаткування.

УКРАЇНА-ЛАТВІЯ: МАБУТНЄ ЕКОНОМІЧНОЇ СПІВПРАЦІ

Сьогодні відбувся українсько-латвійський вебінар за участю керівництва ТПП України та ТПП Латвії, голови Торгового Дому «Україна» в Латвії, керівника українського офісу Державної Агенції інвестицій та розвитку Латвії (LIAA), представників дипломатичних місій обох країн.

МАЙБУТНЄ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

У 2021 році виповнюється 5 років від дати набуття чинності Угодою про асоціацію. Із завершенням першого п’ятирічного періоду дії Угода дає можливість провести оцінку стану її реалізації.

ЗУСТРІЧ ІСВАС З ЛЕВАНОМ ВАРШАЛОМІДЗЕ ТА СЕРГІЄМ ЦІВКАЧЕМ

Сьогодні члени Ради директорів Міжнародної ради бізнес-асоціацій та палат в Україні (ІСВАС) зустрілись із Секретарем Національної інвестиційної ради Леваном Варшаломідзе та Головою правління UkraineInvest Сергієм Цівкачем, аби обмінятися думками щодо кроків української влади, які могли би сприяти залученню в Україну більшого обсягу іноземних інвестицій, а також обговорити поточні процеси, які негативно відбиваються на інвестиційній привабливості України.

ЗАСІДАННЯ ТУРЕЦЬКОЇ ЧАСТИНИ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

На засіданні турецької частини українсько-турецької Ділової ради, окрім інших тем, були обговорені соціально-економічна ситуація в Україні на тлі пандемії, її вплив на економіку і вжиті заходи підтримки, а також зелена енергетика в Україні.

СПІВПРАЦЯ З ЄГИПТОМ

Cьогодні відбулася організована ТПП України онлайн-зустріч «Україна-Єгипет: торгівля в час глобальних змін», присвячена перспективам співпраці українського та єгипетського бізнесу в час глобальних змін.