ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Blog

БЕЗПЕЧНІ ПРОДУКТИ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ

З нагоди відзначення Всесвітнього дня безпечності харчових продуктів представники органів державної влади та партнерських організацій обговорили дану проблематику у рамках інформаційного онлайн-заходу.

ДУАЛЬНА ОСВІТА В ІНТЕРЕСАХ БІЗНЕСУ: ДОСВІД МОЛДОВИ

На круглому столі за участю президентів ТПП України та Молдови й представників 16 регіональних Палат були обговорені питання стосовно кваліфікації кадрів для бізнесу.

ТОРГОВА ОНЛАЙН-МІСІЯ ДО ЕФІОПІЇ

Сьогодні в онлайн-режимі відбулась торгова місія до Ефіопії, у ході якої ТПП України та Палата з питань торгівлі та галузевих асоціацій Ефіопії підписали Меморандум про взаєморозуміння.

МІНІМІЗАЦІЯ РИЗИКІВ ПРИ ДОГОВОРІ НА ПРОВЕДЕННЯ КЛІНІЧНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Україна вже протягом багатьох років є привабливою країною для проведення міжнародних клінічних досліджень. Найбільші міжнародні фармацевтичні компанії, які визначають зараз хід розвитку фармацевтичної галузі, постійно проводять клінічні дослідження лікарських засобів, які націлені на вирішення проблем лікування серйозних та важких захворювань. Проте в законодавчому регулюванні клінічних досліджень, яке впливає на правила ведення бізнесу і привабливість України для залучення інноваційних технологій, є низка прогалин.

ТПП УКРАЇНИ ТА МЗС УКРАЇНИ І НАДАЛІ СПІВПРАЦЮВАТИМУТЬ

Керівники ТПП України та регіональних Палат провели робочу зустріч із заступником Міністра закордонних справ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитром Сеніком.

ІНВЕСТИЦІЇ НАДХОДЯТЬ ТУДИ, ДЕ Є МОДА

У Дніпрі проходить міжнародна конференція “UkraineInvest Talks: Dnipro”, спрямована на інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Східної України.