ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО
ОДЕСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

info@chornomorskchamber.od.ua

Стартуйте свій успіх з системою ТПП!

Про нас

Ми допомагаємо експортерам з 1973 року.

Система торгово-промислових палат працює майже в усіх країнах світу.
Торгово-промислові палати відомі як найвпливовіші міжнародні організації світу. 
Функції ТПП України — актуальні та затребувані бізнесом. Представництва ТПП України це регіональні міжнародні організації , які обслуговують підприємців у кожному регіоні країни.

Одним з таких регіональних представництв є Одеська регіональна торгово-промислова палата. Більше 45 років наше підприємство є її структурним підрозділом зі східними функціями. 
Детальніше….

 

брокерські послуги

Надійне та інвестиційно привабливе підприємство України

КОМПАНІЯ РОКУ 2019

ЧОРНОМОРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ОРТПП (ЄДРПОУ 04636961), було розглянуто серед 2 640 компаній з заявленим рівнозначним видом діяльності (КВЕД 74.87.0) та серед підприємств малого і середнього бізнесу регіону Одеська обл.. За результатами експертного аналізу компанія рекомендована до співпраці Асоціацією економічного співробітництва та розвитку, внесена в реєстр Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України та представлена до Національної програми «КОМПАНІЯ РОКУ 2019».

Вибирайте професіоналів

З 1973 року проводимо незалежні товарні експертизи  як на підприємствах так і в портах.

З 1997 експерти підприємства уповноважені засвідчувати сертифікати походження товарів усіх форм, та надають кваліфіковану консультацію в питаннях предоставления преференцій при експорті товарів.

З 2000 р. на підприємстві відкрито відділ таможенно-брокерського обслуговування.

Постійно освоюються нові види діяльності. З 2013 року працює турагентство «TPP TOUR».

Ми займаємось просуванням бізнесу як офлайн так і онлайн, надаємо послуги з інтернет маркетингу.

.

Світова система торгових преференцій при експорті припускає повне або часткове звільнення від митних зборів, яке возвожно за наявності сертифікату походження. Це забезпечує сертифікат походження товару, який видається у відділі сертифікації.

Визначивши код вашого товару згідно з товарной номенклатури ЗЕД, наші експерти дадуть розгорнуту інформацію про те, які умови постачання будуть найбільш оптимальні, щоб уникнути зайвих мит і отримати максимум преференцій. Повідомлять які заходи мають бути прийняті, щоб уникнути класичних ризиків пов’язаних з експортом і імпортом.

Ви можете зателефонувати +380504952424, надіслати e-mail:  info@chornomorskchamber.od.ua    або залишити своє питання у формі зворотнього зв’язку.

Чому вибирають нас?

Можливості

Завдяки розвинутой системі ТПП в Україна та за кордоном, ми вирішаемо питання на всії рівнях, у тому числі міжнародному.

Знання

Високий професіоналізм наших експертів гарантує Вам професійну допомогу при суперечках з партнерами, в тому числі в суді.

Досвід

Понад 45 років підприємство існує в Чорноморську і допомогає бізнесу. Досвід з експертизи та сертифікації товарів унікальний.

Результат

Ми  працюємо сумлінно, щоб весь свій досвід, знання та можливості застосувати для отримання позитивного результату.

.

Наші послуги

Досвідчені і компетентні експерти нашого підприємства здійснюютькомплекс послуг при  зовнішньоекономічних і експортно-імпортних операціяхв портах, на підприємствах
регіону у будь-який зручний для Вас час.
До послуг підприємств, підприємців і приватних осіб пропонується комплекс посулг ЗЕД від професіоналів.


Перелік послуг ЗЕД.

Сертифікація походження товарів 90%
Незалежна експертиза товарів 86%
Митно-брокерське обслуговування 80%
Переклад та завірка документів ЗЕД 78%
Діловий туризм 75%
Реклама у мережі інтернет 65%